Perivoj svetog Roka u Draškovcu

Uređenje perivoja sv. Roka u Draškovcu. Prostor u župnome vrtu imenovali smo perivojem svetog Roka. Taj prostor želimo hortikulturno urediti,prema projektnoj dokumentaciji firme Hortus art gđe. Karmele Radošević iz Varaždina. Projekat bi se odvijao u 4 faze. Želimo da taj prostor bude vrt za pokazivanje,zelenilo u centru Draškovca,zelenim perivojem. Jedna od najvažnijih namjena će biti za Rokovo u Međimurju sa uklopljenim paviljonom i pozornicom. Ove jesni porušili smo stare voćke te izvadili korijenje. U tim akcijama priskočili su nam u pomoć Darko i Mara, te svojim bagerom Đuro Mihaljac i pomoćnici Dragutin Tota.. Zahvaljujemo svima koji su pomogli..U proljeće nam predstoji čišćenje i ravnanje terena te sijanje trave,a ako budemo imali novca budemo zasadili i koje drvo. Za prvu fazu sadnje drveta imamo ponudu na 30 000 kuna. Ako se nađe donatora ili dobrotvora možda i posadimo drveće za prvu fazu.