Hodočašće na Trsat 05.08.2012

Krenuli smo na Trsat naše tradicionalno hodočašće. Našem hodočašću pridružili su se i članovi naše Udruge Prijatelji svetog Roka . Po dolasku u svetište sudjelovali smo u križnom putu na Kalvariji. Naša Udruga je sudjelovala u procesiji i sv. Misi. Svetu misu je predvodio vlč.Darko Kelemenić iz sv. Juraja u Trnju,a propovijedao je prečasni Milan Šimunović. Molitvu vjernika izrekli su članovi naše Udrzge,a jedna je molitva bila i na međimurskom dijalektu. Po završetku sv.mise slikali smo se sa župnikom Milanom iz Skakavca koji je također župnik u župi sv. Roka. Sam je zaželio da ima takvu Udrugu i da ima takve odore. Puni lijepih dojmova posjetili smo i našega Marka Stipetića u Jadranovu te se i okupali.Marko je premješten za odgojitelja u riječku Bogosloviju.