Baranja i Istočna Slavonija

BELI MANASTIR, KOPAČKI RIT, VUKOVAR, ILOK, OSIJEK, ĐAKOVO

23.-24. rujna 2017.

PUTOVATI I OTKRIVATI SMISAO ŽIVOTA...razlog je postojanja naše agencijeTema SMISAO biti će poput crvene niti utkana u organizaciju i provedbu svih naših putovanja..

1. DAN: subota, 23.09., Draškovec- Beli Manastir - Kopački rit – Aljmaš - Vukovar - Vinkovci

Polazak iz Draškovca u 5,30. Vožnja kvalitetnim autobusom u smjeru Belog Manastira. Po dolasku kratki razgled i kava.  Produžujemo do najpoznatijeg etno sela u Baranji - Karanca. Šetnja. Nastavak putovanja do PP Kopačkog rita. Vožnja brodom i razgled ovog jedinstvenog parka, na dodiru Drave i Dunava, bogatog biljnim i životinjskim svijetom, na poseban način pticama. Po završetku razgleda nastavljamo do marijanskog svetišta na Dunavu, Aljmaša. Nakon razgleda slijedi sveta misa. Vožnja do obližnjeg Vukovara, grada heroja. Kratko zaustavljanje kod križa na Vuki i kod vodotornja – simbola slobode Vukovara i Hrvatske. Zahvalna molitva za slobodu naše domovine. Produžujemo do hotela u Vinkovcima ili okolici. Smještaj u hotel. Večera. Noćenje.

2.DAN: nedjelja, 24.09., Vinkovci – Ilok – Ilača – Osijek – Đakovo - Draškovec

Doručak. Vožnja do svetišta BDM u  Ilači. Razgled i sveta misa. Vožnja do Iloka. Posjet iločkih podruma uz degustaciju vina. Posjet obližnje franjevačke crkve u kojoj je umro velikan i svetac Ivan Kapistran. Vožnja do najvećeg slavonskog grada Osijeka. Posjet konkatedralne ckrkve sv. Petra i Pavla. Posjet Tvrđe jednog od najvažnijih simbola grada na Dravi. Nakon pauze nastavljamo do Đakova. Razgled katedrale. Posjet  ergele lipicanaca. Povratak prema Draškovcu.

Cijena: 640 kn

U cijenu uključene ulaznice: degustacija - Iločki podrumi, Kopački rit brodom, ergela lipicanaca i putno- zdravstveno osiguranje (cca 150 kn)

Nadoplata za  jednokrevetnu sobu 100 kn.

Način plaćanja: na žiro račun agencije, općom uplatnicom ili internet bankarstvom na IBAN: HR2023600001102370963.

Cijena uključuje:prijevoz  kvalitetnim turističkim autobusom na navedenim relacijama,  smještaj u hotelu 2** ili 3 *** u Vinkovcima ili okolici, stručnog pratitelja tijekom putovanja, ulaznice za  Kopački rit,  vođenje u Iloku uz degustaciju vina i pecivo, ulaznicu za ergelu lipicanaca u Đakovu, putno – zdravstveno osiguranje, sve ostalo kako je navedeno u programu, organizacija i vodstvo, jamčevina.

Cijena ne uključuje: sadržaje koji nisu navedeni pod uključuje.

Putujte sa Smislom !

Za sva pitanja javite se župniku.