Čarolija Austrijskih jezera- Halstatt

SVIBANJ-LIPANJ

Polazak autobusa sa dogovorenog mjesta (preporučamo 04:00 h). Ugodna vožnja autobusom visoke turističke klase kroz Sloveniju i Austriju, uz jutarnju pauzu. Posjet jednom od najljepših mjesta Austrije, HALSTATTU na obali istoimenog jezera poznatog po rudnicima soli i začetniku “Halštatske kulture”. Razgled romantičnog gradića s povijesnom patinom: župna crkva - glavni gradski trg - ribarske kuće. Slobodno vrijeme... Nastavak vožnje do obližnjeg BAD ISCHL-a, poznatog aristokratskog lječilišta, ljetnoj rezidenciji Franje Josipa i carice Sissy. Šetnja velikim parkom uz vilu te povijesnom gradskom jezgrom do jedne od najboljih slavnih austrijskih slastičarnica Zauner. Slobodno vrijeme za poznate kolače I kavu. Vožnja do SANKT GILGENA, romantičnog mjesta  na obali Wolfgangsee-a, poznatog kao rodnI grad majke W.A.Mozarta.… Odlazak do obližnjeg ST. WOLFGANGA, povijesno važnog gradića koji leži na istoimenom jezeru a poznat je po velebnoj crkvi sa znamenitim PACHEROVIM oltarom, i kao takav jedan je od najvažnijih hodočasničkih mjesta u Austriji, po mnogima i najljepši adventski gradić.. Slobodno vrijeme…Mogućnost SVETE MISE…. Slijedi nastavak vožnje prema Hrvatskoj.

Dolazak u večernjim satima (oko 23h).CIJENA ARANŽMANA: 260 kn