KONFERENCIJA ZA NOVINARE

Konferencija za novinare

Povodom predstojećeg "ROKOVA U MEĐIMURJU", naša župa i Udruga Prijetalji svetog Roka organizirali smo konferenciju za medije. Na početku su nam Marija,Agata,Ana i Terezija otpjevale pjesmu "Međimurje kak si lepo zeleno..cvetićem si ti meni ograjeno..." Ivan Vadas u ulozi Juraja Osterhubere pročitao nam je Zavjetnu povelju koju je potom i guščjim perom potpisao.Župnik je govorio o samome Rokovu i programu. Ivana Balent  o našim mladima i sudjelovanju mladih u samome Rokovu. Ivan Vadas se osvrnuo na rad naše Udruge,a Vesna Tota prikazala je rad našeg pjevačkog zbora Udruge Prijatelji svetog Roka. Pitanja je bilo  na temu samog Rokova.Na kraju smo poslušali predivnu izvedbu naših žena koje su otpjevale pjesmu svetom Roku;"Zdravlja, zdravlja  dat će Bog kad izmoli sveti Rok.." Rijetka je prilika da se naše žene obuku u narodnu nošnju, te je župnik iskoristio tu priliku da se fotografira s njima. Lijepo zahvaljujemo svima.