'Ljubav najbolje vidi'

U Draškovcu održan humanitarni koncert 'Ljubav najbolje vidi'

Udruga "Prijatelji svetog Roka" i Mješoviti pjevački zbor Udruge organizirali su humanitarni koncert pod nazivom "Ljubav najbolje vidi“, koji je održan u sportskoj dvorani Osnovne škole Draškovec.U nedjelju, 3. studenoga 2019. godine s početkom u 16:00 sati u školskoj-sportskoj dvorani Osnovne škole Draškovec.

Sav prihod namijenjen je za potrebe fizioterapeutskih vježbi i društveno-kulturni život djece, članova Udruge slijepih Međimurske Županije

Na koncertu su nastupila djeca, članovi Udruge slijepih Međimurske Županije uz pratnju profesorice Jasminke Bontek i profesora Danijela Ota, Ženska vokalna skupina "Kaliope" iz Ivanca, Ženska vokalna skupina "Allegre" iz Jalkovca kod Varaždina, muška klapa "Koprivnica" iz Koprivnice te domaćini, Mješoviti pjevački zbor Udruge "Prijatelji svetog Roka".

Suorganizatori koncerta su Župa sv. Roka Draškovec i Hrvatsko društvo skladatelja te stručna služba za Zaštitu autorskih muzičkih prava (HDS ZAMP) Zagreb. Sav prikupljeni dobrovoljni dar ovog koncerta namijenjen je za potrebe fizioterapeutskih vježbi i društveno-kulturni život djece, članova Udruge slijepih Međimurske Županije iz Čakovca.

Za ovu namjenu otvoren je žiro račun Humanitarne akcije IBAN broj HR35 2340 0091 5110 2437 4 kod "Privredne banke Zagreb" d.d., na koji se mogu uplatiti donacije i dobrovoljni novčani prilozi. Humanitarna akcija završava 31. prosinca 2019. godine.