MARIAZELL - ERLAUFSEE 07. 04. 2018.

Polazak autobusa u 5,00 ispred župne crkve u Draškovcu.  Vožnja uz molitvu kroz Sloveniju i Austriju do  gradića Mariazell u kojem se nalazi najvažnije austrijsko svetište, posvećeno Mariji, Isusovoj majci. Svetište se razvilo oko kipa Blažene Djevice Marije za koji je monah utemeljitelj napravio ćeliju – zell.  Po dolasku razgled bazilike, Sveta misa i duhovni program u svetištu. Slobodno vrijeme za ručak, kavu i osobno razgledavanje, šoping.

Po povratku ćemo svratiti do jezera Erlaufsee koje je u blizini svetišta. Nalazi se na nadmorskoj visini od 827 m i lijepo je izletničko odredište. Kratko slobodno vrijeme za šetnju, piće. Povratak prema domovini. Dolazak u kasnim večernjim satima.

CIJENA PO OSOBI: 200 KN

Cijena uključuje:prijevoz turističkim autobusom na navedenim relacijama, stručnog pratitelja na putu te organizacija i vodstvo, jamčevina, putno zdravstveno osiguranje.

ZA SVA PITANJA JAVITI SE ŽUPNIKU

HVALA VAM ŠTO