ŽUPA DRAŠKOVEC PORDENONE – SAJAM CVIJEĆA - AQUILEIA 10. ožujka 2018.

PUTOVATI I OTKRIVATI...TRAŽITI  I NAĆI SMISAO ŽIVOTA...

Polazak iz Draškovca, ispred župne crkve u 3,00.  Vožnja turističkim autobusom kroz Sloveniju (Ptuj, Udine) i Italiju do grada Pordenone, poznatog po velikom sajmu cvijeća. Po dolasku na sajam ulazak, te vrijeme za osobno razgledavanje cvijeća na sajmu velikog bogatstva boja i mirisa.

Oko 14,00 polazak  Vožnja do Aquileie jednog od najvažnijeg  i najvećeg rimskog grada. Potpuno su ga uništili Huni sa svojim vođom Atilom. Poslije je obnovljen. Mnoge važne znamenitosti još su neotkrivene. Mi ćemo  posjetiti Baziliku Uznesenja Blažene Djevice Marije i diviti se najstarijim velikim podnim mozaicima ranog kršćanstva. Povratak prema domovini. Na putu ćemo se zaustaviti u Trojanama gdje će biti moguće kupiti izvrsne, poznate krafne i popiti kavu.

Cijena: 265 kn

Program je izrađen na bazi 45 putnika

Cijena uključuje:

- prijevoz  kvalitetnim turističkim autobusom na navedenim relacijama

- stručnog pratitelja tijekom putovanja

-ulaznicu za sajam cvijeća

-putno zdravstveno osiguranje

- organizacija i vodstvo

- jamčevina

Cijena ne uključuje: dodatne sadržaje ili eventualne ulaznice koje nisu navedene pod uključuje.