Župa sv. Roka Draškovec – podjela sakramenta sv. Potvrde

U subotu 15. svibnja 2016. na Svetoj misi u 17:00 podijeljen je sakrament Potvrde našim firmanicima.
Krizmu je podijelio izaslanik biskupa Varaždinske biskupije msgr. Antun Perčić, kancelar.

Nakon svečane procesije od župnog dvora do crkve sv. Roka uslijedila je sv. misa uz svećenike koju je koncelebrirao msgr. Antun Perčić te župnici iz Donjomeđimurskog dekanata domaćin vlč. Matija Vonić
župnik iz Draškovca, Vlč. Pavao Markač župnik Svete Marije ,Vlč. Mirko Pilaj župnik Donje Dubrave i upravitelj Donjeg Vidovca i vlč. Marinko Prstec župnik iz Kotoribe te uz  veliko mnoštvo vjernika nastavljeno je euharistijsko slavlje podjele sakramenta krizme.

Našim Krizmanicima čestitamo i  neka nastave živjeti vođeni darovima Duha Svetoga koje su primili.