ŽUPNA KNJIŽNICA

Župnik poklanja naočale za čitanje onome koji posudi knjigu.

ŽUPNA KNJIŽNICA- Kupili smo tisuću knjiga za tisuću kuna u knjižari UPT-Đakovo i ponudili našim župljanima na čitanje. Dolazi zima i tada imamo daleko više vremena za čitanje. Knjige su postavljene u župnoj crkvi u Draškovcu kraj oltara svetog Antuna i u Donjem Kraljevcu ispred oltara Majke Božje Čenstohovske. Sve knjige su vjerničkog sadržaja i pogodne za sve uzraste.

Uzmete knjigu i zapišete se u bilježnicu,a kad vratite zapišete datum povratka. Tko posudi knjigu i treba naočale, župnik Matija Vonić poklanja naočale za čitanje svakom tko treba naočale. Isprika da se ne može čitati jer nemamo naočale više neće biti dobro opravdanje.Želim da naši župljani opet zavole knjigu i iz knjige steknu nova saznanja.